Крекери с вкус домат GRAN PAVESI - 280гр.

  • Марка: GRAN PAVESTI
  • Кат. номер: 2102099
6,29 лв.

Италиански крекери с вкус домат. Съставки:ПШЕНИЧНО брашно, царевично брашно, СОЕВО олио, ПШЕНИЧНЕН ГЛУТЕН, сушени домати 2.7%, мая, екстракт от МАЛЦОВ ЕЧЕМИК и царевица, сол, аромати, натриев хидроген карбонат, аромати. Енергийна стойност на 100г: Енергия: 413kcal Мазнини:8.0гр. Наситени:1.7гр. Въглехидрати:67.3гр. Захари:3.0гр. Протеини:13гр. Сол:2.375гр. Фибри: 5.5гр.   Грамаж: 280гр.  

Характеристики
Вид
Крекери

Подобни продукти