Доматено пюре CIRIO VERACE - 700гр.

  • Марка: CIRIO
  • Кат. номер: 2131123
4,29 лв.

Италианско качество! Състав: Домати, сол Енергийна стойност на 100g: Енергия 35kcal, мазнини 0.1гр. наситени 0гр. въглехидрати 6.3гр. захари 4.4гр.протеини 1.2гр.сол 0.06гр. фибри 1.1гр.   Грамаж: 700гр.

Характеристики
Вид
Сосове

Подобни продукти