Нахут AMATO - 500гр.

  • Марка: AMATO
  • Кат. номер: 2131189
2,69 лв.
Енергийна стойност на 100г: Енергия: 316kcal Мазнини: 6.3гр. Наситени: 0.9гр. Въглехидрати: 46.9гр. Захари: 3.7гр. Протеини: 20.9гр. Сол: 0.07гр. Фибри: 13.6гр. Италианско производство! Грамаж: 500гр.

Подобни продукти