Сладки от бутер тесто ASOLO DOLCE - 200гр.

  • Марка: ASOLO DOLCE
  • Кат. номер: 2107182
3,49 лв.

Италианско качество! Грамаж: 200гр.

Характеристики
Вид
Бутерки

Подобни продукти